D101F122FO3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    D101F122FO3
  • Производитель
    Mallory Sonalert Products
  • Описание
    Mallory Sonalert Products D101F122FO3 Capacitance: 1200pF Construction: Radial Failure Rate: Not Required Lead Diameter (nom): 0.4mm Lead Spacing (nom): 3.6mm Military Standard: Not Required Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 5.6mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 9.7mm Product Length (mm): 9.9mm Seated Plane Height: 9.7mm Tolerance (+ Or -): 1% Voltage: 100VDC